-Herkese Merhaba,

Ay’ın Kova seyri ile başlıyoruz yeni güne. Arkadaşlarla bir araya gelmek, sosyalleşmek, tek .başımıza üstesinden gelemeyeceğimiz konularda yardım istemek, yardımlaşmak için uygun olacaktır, özellikle öğle öncesi. 12.29-21.51 arasında Ay boşlukta olacak, yeni bir şeye başlamak için pek uygun olmaz, işlerimiz askıda kalabilir.

Gece 00.47 ve civar iletişim açısından destekleyici, artık o saatte kimi ararsanız, bilemem. Zihinsel açıdan da aktif saatler, okuma-yazma-hesaplama işlerinizi halledebilirsiniz.

09.05 ve civar beklenmedik tatsız sürprizleri getirebilir, insanlar sınırlarımızı zorlayabilir. Takılmayın. Kazalara karşı ise lütfen temkinli olun.

12.28 ve yaklaşan zaman aralığı ise abartılara, aşırılıklara çok açık. Tutamayacağınız sözler vermeyin. Öğle yemeğinde ise abartmayın.

21.51 itibarı ile Ay artık Balık seyrine başlıyor. Şifalanmak, akışta kalmak, anlayış, affetmek ve affedilmek için güzel bir akşam olabilir. Nem terapileri, cilt bakımı yapabilirsiniz.

 

Gün boyunca ise Jüpiter ile Uranüs paralel açıda olacak. Ani gerçekleşen büyüme ve gelişme fırsatlarında bahsedebiliriz. Bağımsız olmak isteyeceğimiz, “keşke kanatlarım olsa da havalansam” duygusunu tecrübe edeceğimiz bir gün olabilir. Finansal kaynaklarınızı özellikle büyütmek için dikkat kesilin bence.

Ve yaklaşan Mars-Pluto iradi açısı ise çok büyük enerjiyi, gücü ve iradeyi barındırıyor. Cesaret ve kararlılıktan bahsedebiliriz. Pluto, büyük sistemleri-büyük şirketleri ifade eder ki onların yeni ve cesur girişimlerinden bahsetmenin yanı sıra bireysel hayatlarımızda bu 5-7 gün boyunca;

  • Vazgeçemediğimiz alışkanlıkları bırakmak
  • Bir türlü terk edemediğimiz ne varsa geride bırakabilme iradesi
  • Bereket ve kazanç için harekete geçebilme
  • Cesaret, kararlılık ve karizma bizimle.

Sevgilerimle

Selin