Herkese Merhaba,

Haftaya dinamik bir giriş yapıyoruz Koç burcunda seyreden Ay ile;

Spora başlamak, girişimlerde bulunmak için yine uygun bir gün. Başlatma enerjisi hakim. Fakat Ay’ın kapanmakta oluşu, şimdi başlamasak da sonrası için planları mümkün kılabilir. Ve başlatabilmek için atılması gereken eskileri de atabiliriz pek tabi.

Cesaret gerektiren işlere yönelebilirsiniz.

Bebekleriniz veya çocuklarınızda kesmeniz gereken alışkanlıklar var ise bugün uygundur.

Gebe kalmak için de uygundur.

Sabahın erken saatleri iletişime dikkat çekiyor, fakat Merkür’ün Kiron kavuşumu söylediklerimize dikkat etmemiz gerektiğini ifade ediyor. Ticarette, alım-satım aktarım olan her konuda temkinli ilerlemek, zarar görmemek önemli olacaktır. Trafikte sakin olmak, yavaş ve dikkati araç kullanmak da önemli olacaktır. Elleriniz, kollarınız zarar görebilir, solunum yolları ile hastalıklara yakalanabilirsiniz. Bağışıklığı güçlü tutmaya gayret etmenizi tavsiye ediyorum. Eğer alerjik bir bünyeniz var ise bu 5 gün ekstra dikkat etmelisiniz. Hırsızlık ve gasplara da dikkat.

10.00 itibarı ile gece 00.41’e kadar Ay boşlukta olacak, bu sebeple bugün işler askıda kalabilir. Yeni bir işe başlamak için uygun değildir. Yukarıda da dediğim gibi daha sonra yapacağınız işleriniz için planlama yapmak iyi olacaktır.

 

Sevgiler

Selin