Herkese Merhaba,

Ay’ın Yengeç seyri ile başlıyoruz Pazar gününe. Ailemizle vakit geçirebilir, geçmişi anabilir, unuttuklarımızı hatırlayabiliriz Yengeç zamanı. Gizlilik gerektiren işleriniz için de değerlendirmeniz mümkündür pek tabi.

Evde vakit geçirebilir, evinizde düzenlemeler yapabilir, eve misafir kabul edip iki lafın belini kırabilirsiniz de.

Fermente gıdalar hazırlamak, veya haftalık yemek planınıza göre hazırlıklarınızı yapmak için de Yengeç uygunluğunu değerlendirebilirsiniz. Leziz yemekler pişirebilir, tatlı-pasta gibi kokusunda davet olan tatlar ile ağırlayabilirsiniz arkadaşlarınızı.

Alıngan ve hassas olunabileceği için iletişimde özenli olmak iyi olabilir.

Sabah saatlerinde iki şey arasında kalmak mümkündür, doğru karar veremeyebilirsiniz. Bu sebeple bir karar vermeyin bence. Eskinin deneyimini yeninin heyecanını azaltmak için kullanmak en doğru yol olabilir

10.57 ve civar zaman aralığı ilişkiler açısından çok uygun, anlayışlı-sevgi dolu-diyaloğa açık olacağımız saatler. Alışveriş için de bu zaman aralığı uygun olmakla beraber sabah kahvaltısında iştah da artabilir, ona dikkat. Veya tadını çıkarın 😊

14.10 ve civar ise haftalık planlarınızı yapabilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Kalıcı ve sağlam olmasını istediğiniz her şey için değerlendirebileceğiniz gibi ilişkilerde de sorunlara kalıcı çözüm getirebilirsiniz bu zaman aralığında.

21.12 ve civar ise hasar, yaralanma ve dışlanmaya dikkat!

23.34 ve civarında ise kendimizi açıkça dürüstçe ifade edebileceğimiz, veya gerçek neyse direk onu öğreneceğimiz, farkındalıklı zaman aralığı.

Gün boyunca Güneş ve Uranüs paralel açıda olacak, ortak kelimeleri bağımsızlık, özgürlük olan bu ikili ile kendimizi özgür hissetmek isteyeceğimiz kesin. Yaratıcılığın üst seviyede olacağı, inisiyatif alacağımız bu etki ile özellikle kendi başımıza yaptığımız işlerde muazzam sonuçlar alabiliriz. Yanı sıra aniden, beklenmedik biçimde ortaya çıkan mutluluk, aşk ve başarı fırsatlarını da ifade ediyor ki dilerim hepiniz sabah ışıltılı bir mutlulukla uyanın.

 

Sevgilerimle,

Selin