Herkese Merhaba

Ay’ın Aslan burcunda ışıltılı ve apaçık haliyle güne “Merhaba”  diyoruz. Sunumlarımızı yapmak, ürünlerimizi pazarlamak, kendimizi göstermek için uygun bir gün olacaktır.

Bugün de saç bakımı vb kuaför işlerinizi halledebilirsiniz.

Sabahın erken saatleri “Bir şey eksik” duygusu ile uyanabiliriz, veya eksikliklerle uğraşmamız gerekebilir. Duygu durumunuzdaki iniş çıkışlar olabilir, bu bağlamda.

10.57 ve civar zaman aralığında ise tatsız sürprizler olabilir, kazalara ve tartışmalara ve dahi hayatınıza müdahale eden dangalaklara dikkat.

14.47 ve civar zaman aralığı ise otorite figürlerle görüşmek, kendimizi ifade etmek için pek uygun olmayabilir. Çok zorlayıcı olmasa da iletişimi doğru yönetmek önemli olacaktır.

19.40 ve civarı ise aşırılıklara, abartılara çok açık. Her şey olduğundan büyük veya fazla görünebilir. Yolculuklar, eğitim vb konular için uygun değil. Yabancılarla da çok muhatap olmayın bence.

19.40 itibarı ile Ay boşlukta, akşama önemli işlerinizi bırakmayın bence.

Ve bugün Merkür, artık neyse ki, Koç burcuna veda ediyor ve Boğa seyrine başlıyor. Parayı, konforu ve yiyecekleri konuşacağız artık. İletişimde daha ılımlı, uyumlu ve yapıcı olmamız ama yavaşlamamız da mümkün pek tabi. Ticari girişimler yerini para kazanmaya, sağlam adımlar atmaya bırakabilir. 3 Haziran’a kadar para konuşacağız. El sanatlarında da başarı sağlayabilir, sporcular kol-omuz çalışmalarından daha net sonuçlar alabilir. Hayaller ve soyut olan her şey yerini mutlak somutluk ihtiyacına bırakıyor. Emin, sağlam adımlarla yürüyeceğiz. E biraz da yavaş olacak tabi, Boğa bu : )

 

Sevgiler

Selin