Herkese Merhaba,

Ay’ın Başak seyri ile başlıyoruz hafta sonuna. Hayatımızdan fazlalıkları atmak için  öğle saatlerine kadar olan zaman aralığını değerlendirebiliriz. Düzenlemeler yapmak, bakım onarım derken sabah saatleri yoğun geçebilir.

13.22’de ise Ay Terazi burcuna geçiyor ve böylelikle;

– Güzellik, estetik randevularımızı alabiliriz

– İlişkiler önem kazanabilir, flört edebilir, hatta aşık olabiliriz fakat bu dönem dikkat. Hiç olmadık birine de aşık olabilirsiniz ki sonrası pişmanlık olabilir. Veya yaşadığınız aşkla herkesi şaşırtabilirsiniz de. Ani evlilik kararları almak da mümkün pek tabi. Veya bir anda boşanmak, ayrılmak ve özgürlüğü seçmek.

– Sanatla ilgilenenler için de uygun olacaktır Terazi zamanı.

– Alışveriş yapmak, kıyafetlerimizi tasarlamak veya yenilemek için de güzel bir gün olabilir. Fakat bu noktada da harcamalar konusunda temkinli olmanızı öneriyorum. İpin ucu kontrolsüzce kaçabilir.

– Finansal fırsatlarla karşılaşmanın yanı sıra, ani kayıplardan da söz edebiliriz. Yani paraya dikkat!

08.53 ve civarında fikirlerimizde kararlı, açık ve net olacağız. Önemli görüşmeler var ise değerlendirebilirsiniz.

09.41 ve civar zaman aralığında ise büyüme gelişme fırsatlarını, eğitimle ilgili adımları, seyahat planlamalarınızı mümkün görünüyor.

12.08 ve civarı hayal kırıklıkları, akıl karışıklıkları, kandırılmak-dolandırılmak için çok müsait.

12.09-13.22 arasında ise Ay boşlukta olacak. İşlerimiz kararsız ve sonuçsuz kalabilir.

17.31 ve civar ise etkileyici, karizmatik ve güçlü zaman aralığı. Atın imzanızı ortamlara.

Günün ise iki çok önemli kavuşumu var; Venüs-Uranüs ve Güneş-Jüpiter.

Venüs-Uranüs kavuşumu ile özgür aşkları, bağımsız ilişki kararlarını, boşanmaları, ayrılıkları veya birden ansızın aşka düşme halini getirebilir. Finansal konularda harcamalar kontrolden çıkabilir. Aniden yaşanabilir her şey, hem aşk hem para. Sanatta ise yaratıcılık, özgürlük zamanı.

Güneş-Jüpiter’e gelince; Jüpiter yanık. Yani ifade ettiği; eğitim, seyahatler, yabancılar, göçmenler, din ve inanç konuları, uçaklar, gemiler, Astroloji, etik ve ahlak zarar görebilir. Hatta yanmaya başladığı 6 Mayıs’tan beri öğretmenler ve uçaklarla ilgili gündemleri okumuşsunuzdur. 30 Mayıs’a kadar da yanacak. Yani Cumartesi öyle özel bir gün falan değil, tam aksi.

 

Sevgiler

Selin