Herkese Merhaba,

Ay’ın Terazi seyri ile güne başlıyoruz ki Venüs ile de karşılıklı ağırlamada olması öncelikle güzellik, realite, somutluk, parasal konular, konfor sağlama ve enerjiyi korumanın- yani beslenme ve dinlenmenin önemli olacağını ifade ediyor.

Cilt bakımı, dolgu-botoks, yaşlılık karşıtı tüm bakımlar için bugünü değerlendirebiliriz. Hatta daha evvel denemediğimiz şeyleri de denemek için uygun bir gün olacaktır.

Dinlenebilir, güzel yemeklerin tadına varabilir, yaşamın tadını çıkarabiliriz.

İlişkiler için ise ani kararlar, ani aşklar mümkün. Ani ayrılıklardan da bahsedebiliriz fakat her durumda alınan kararların kalıcı olmasını beklemeyelim. Libido da artabilir.

Akşam saatleri gerginliklere açık, tartışmalardan, kazalardan, düşünmeden hareket etme halinden uzak durunuz.

Güneş-Jüpiter kavuşumu bugün de devam ediyor ki yine uyarıyorum;

Eğitimde, seyahatlerde dikkatli olmalıyız.

Öğretmenler, Astrologlar, Din Adamları gibi kanaat önderleri için aksiliklerden bahsedebiliriz. Despotluğa maruz kalabilirler mesela.

Uçaklar, gemiler, ordular,  kuşlar, atlar, vahşi hayvanlar gibi Jüpiter’in ifade ettiği konularda temkinli olmalıyız.

Öte yandan işgalci ve tecavüzcüler için de domine edilme zamanı. Kontrolsüzce büyüyen her şey veya aşırılıklar kontrol altına alınabilir de.

Ha bir de; dua-dilek-ritüel zamanı falan değil. Dua sizin ne zaman dilerseniz yapabileceğiniz bir şey, umut tacirlerini boş verin. Gerçekten yana olun. Ve kendi iradenizin ne kadar güçlü olduğunu fark edin.

Sevgiler

Selin