Herkese Merhaba,

Ay Terazi’de başlıyoruz haftaya. İlişkiler, ikili görüşmeler, ticari işlerimiz önemli olacaktır. Güzellik ve estetik için de yine bugün kendimizle ilgilenebiliriz. Çevremizi de güzelleştirmek mümkün pek tabi. Fakat Ay boşlukta, bu sebeple yeni bir şeye başlamak için pek uygun değil, işlerimiz kararsız kalabilir.

Güneş-Neptün iradi açısı ile yaratıcı tasarılar yapabilir, aklımızdakileri-planlarımızı hayata geçirebiliriz. Güneş, başarı, mutluluk, aşk, çocuklar demektir, Neptün ise aklımıza koyduklarımızı ifade eder. Bahsi geçen konularda aklımıza koyduklarımızı yapabiliriz. Hayalini kurduğumuz mutluluğa ulaşmak için gökyüzü bizimle.

Mars ise Kuzey Düğüm ile kavuşuyor; Kuzey düğüm yeni deneyimler, yeni toplulukları anlatır. Yeni deneyimler için gerekli cesaret demek olan bu açı ile elimizi taşın altına koymak, istediklerimize ulaşmak, hayatımızı yenileyecek isteği duymak mümkün. Bugün Ay boşlukta olduğu için başlamasak da neleri hayatımıza istediğimize karar verebilir, plan yapabilir ve hemen yarın başlayabiliriz. Düğümler ölümlerle de ilgilidir, çünkü nefes almak ve vermek anlamlarını içerir. Mars ise kazaları-yangınları-saldırıları anlatır. Kötü şeyler yaşanmaması umuduyla.

15.59 itibarı ile Güneş artık İkizler seyrine başlıyor. İletişim, ticaret, zihinsel aktiviteler, mantıklı düşünebilme, biraz da maymun iştahlılık-bilgiye doymazlık hayatımızda olacaktır 1 ay boyunca. Gitme-gelme işlerimiz artabilir, evraklar-yazışmalar görüşmeler hız kanabilir. Zihnimiz ise normalden hızlı çalışabilir.

 

Sabah 09.08 ve civar kazalara, yaralanmalara, dışlanmaya ve ailevi sorunlara açık. Dikkatli olalım.

 

Sevgilerimle

Selin