Herkese Merhaba,

Ay, bugün de Akrep burcunda ilerliyor ve arınma-temizlik-detoks için ideal bir gökyüzü sunuyor bizlere. Yanı sıra;

  • Kredi çekmek, borç almak-vermek için
  • Çıkmayan lekeler, istenmeyen tüyler, siğil vb varlığı ile bizi rahatsız eden fazlalıklardan kurtulabiliriz.
  • Yağ aldırma operasyonları için de verimli bir gün.
  • Gebe kalmak için değerlendirilebilir.
  • Odaklanmak, hedefe kitlenmek için de süper zaman. Bence değerlendirin.
  • Karavan almak, otel-pansiyon tutmak için de uygun olabilir.

 

13.02 ve civar zaman aralığında kalıcı ve sağlam olmasını istediğini her şeye vakit ayırabilir, teknoloji ile ilgilenebilir, zaman planlamanızı yapabilirsiniz.

 

23.23 ve civar zaman aralığı ise tatsız sürprizlerle şaşırtabilir. Hemen moral bozmayın.

 

Güneş-Pluto bugün pürüzsüz akış ile bağlanıyor;

İçimizdeki büyük gücü açığa çıkarabilecek olan etkileri barındırmasının yanı sıra, otorite figürleri etkileyebilir, sunumlarınızla insanları etki altına alabilirsiniz. Hatta sadece sunum değil, iletişim kabiliyetiniz, zekanız ile de göz doldurmanızdan bahsedebiliriz.

 

Başarıyı, aşkı, özgürlüğü hayatımıza almak oldukça kolay olabilir bugün. Flörtünüzü hayatınıza kolaylıkla çekebilir, veya başarı için karizmatik adımlar atabilirsiniz.

 

Öte yandan yeraltına, gizli konulara, gizli örgüt ve topluluklara dair pek çok şey de konuşulabilir ve açığa çıkabilir bu dönemde. Gizli iletişim ağlarının konuşulmasından bahsedebiliriz mesela.

 

Büyük şirketlerin, devletlerin veya etkili ve büyük toplulukların iletişim-ticaret-alım satım gibi konuları açığa çıkabilir ve dahi çok konuşulabilir.

 

Venüs ve Jüpiter ise bugün paralel, yarın ise kavuşuyorlar. Özellikle para kaynaklarınızı büyütmek için muazzam fırsatları getirebilir. İlişkileriniz, birliktelikleriniz toplum onayı alır. Zevkleri ve tembelliği de büyütebilirsiniz, ve elbette yeme-içme işlerini. Ama dikkat! Yaz geliyor.

 

Sevgiler

Selin