Herkese Merhaba

Sabah saatlerinde Akrep seyrinde olan Ay, 11.23 itibarı ile Yay burcuna geçiş yapıyor. 10.28-11.23 arasında ise Ay boşlukta, bu zaman aralığında işler kararsız kalabilir.

Ay Yay’da iken;

Eğitim planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Genişletmeniz gereken alanlarınız var ise fazlalıkları atabilir ve ortamı daha rahat hale getirebilirsiniz.

Karaciğer detoksu yapabilirsiniz.

Spor yapabilirsiniz.

Seyahatlerinizi planlayabilir, ucuz bilet bulabilirsiniz.

Gezmek, sevdiklerimizle sosyalleşmek için de Yay zamanlarını değerlendirebiliriz.

Kültürel geziler, araştırmalar yapabilir, ufkumuzu genişletebiliriz.

Sabah saatlerinde gerekli şartları sağlayamama, yetersizlik duygusu, aşkın ve abartılı ruh halinden bahsedebiliriz. İhtiyaçları, tepkileri abartmak mümkün. Yanı sıra seyahatlerde, eğitimlerde sorunlar çıkabileceği gibi alışveriş ve ticari konularda da aksilikler olabilir. Birkaç saat beklemek iyi bir fikir olacaktır.

13.50 ve civar zaman aralığı etkileyici konuşmalar yapmak ve karizmatik olmak için uygun olabilir. Piyango bileti alabilirsiniz mesela.

16.52’de ise Dolunay gerçekleşiyor, etkilerini ve olasılıkları önceki postta okuyabilirsiniz. Yine de aklınızda olsun ki Dolunay zamanı; tamamlanma, sonlanma, emeklerin karşılığını almak olarak değerlendirilebilir. Tanınmasını istediğiniz ürünleriniz, işleriniz her neyiniz var ise bugünü değerlendirebilirsiniz.

Daha evvel de bahsettiğim Venüs-Jüpiter kavuşumu bugün kesinleşiyor. Öncelikli olarak paranızı ve birikimlerinizi büyütmek için destekleyen bu kavuşumla ilişkilerinizde de toplum onayı almaktan bahsedebiliriz.

Ve Neptün’ün de bu kavuşuma iradi açısı sihir etkisini getiriyor. Yani, planladığınız finansal gelişmeleri gerçekleştirebilir, sanatla ilgileniyorsanız şahane işler çıkartabilir, hatta muazzam bir aşka yelken açabilirsiniz.

Yine de unutmamak gerekli ki Neptün söz konusuyken kandırılmak, dolandırılmak da mümkün. Temkinli olmalıyız. Her yüze gülen iyi biri veya her sakallı dedemiz olmayabilir.

Bugün Venüs ise İkizler burcunda seyrine başlıyor. 17 Haziran’a kadar sevgide mantıklı ve belki biraz hoppa, bir o kadar sıkılgan , finansal konularda ise ticari-hesaplı kitaplı ilerliyor olacağız. Bununla ilgili detayları bir diğer gönderide paylaşacağım.

Sevgiler

Selin