Herkese Merhaba,

Ay’ın Yay seyri ile başlıyoruz güne ve neşeli, pozitif ve gezme isteği ile uyanmak mümkün. Seyahat planlarımızı yapabilir, eğitimlere vakit ayırabilir, medya ve tanıtım işlerimize eğilebiliriz.

Vize-pasaport vb yurt dışı işlemlerimizi başlatabilir, uçak biletlerimizi ayarlayabiliriz.

Büyütmek ve geliştirmek istediğimiz pek çok şey için uygun olabilir bugün. Jüpiter de Boğa seyrindeyken büyüyen şey göbeğimiz olabilir, dikkat.

14.33 ve civar zaman aralığında yeni topluluklara girebilir, yeni deneyimler elde edebiliriz. Yanı sıra karar vermemiz gerekiyorsa bu zaman aralığını yine değerlendirebiliriz.

21.29 ve civar ise zamanlama ile ilgili engeller oluşabilir, planlar bozulabilir. Üzerimizde baskı hissetmek mümkün, sorumluluklara eğilmek ve yapmamız gerekenleri yapmak için harekete geçirici saatler.

21.36 da ise gerekli dinamizm geliyor hayatımıza. Cesaret, özgüven ve elini taşın altına koyabilme halini deneyimleyebiliriz. Elbette yaklaşan 2-3 saat için de geçerli bu söylediklerim. Normalde yapamadığınız, utandığınız bir şey varsa yapın gitsin bu zaman aralığında.

 

Bugün Jüpiter-Neptün iradi açısı kesinleşiyor. Boğa Jüpiter’ine sihir etkisi getiren Neptün ile özellikle finansal konularda çok gerçekçi haberlerle karşılaşamayabiliriz, beklentiler olması gerekenden daha iyimser, daha göz boyayıcı olabilir. Ne idüğü belirsiz açıklamalar okuyabilir veya duyabiliriz. Denizler, okyanuslar ve uzay ile ilgili olan bu ikilinin iradi açısı ile bu alanlarda somut bilimsel keşiflerden bahsedilebilir. Mesela batık bir geminin parçalarına ulaşılabilir veya bir uzay aracı ile ilgili haberleri okuyabiliriz. Denizleri, gemileri epey konuşacağız gibi görünüyor. Bireysel hayatlarımızda ise tasarladığımız finansal büyüme planlarını hayata geçirme fırsatından bahsetmek mümkün. Fakat öte yandan ponzi sistemleri gibi bir tuzağa da çekilmeyin, dolandırılmayın. Paranıza pulunuza mülklerinize sahip çıkın.

Bu açı ile dini-inançlarla veya felsefe ile ilgili  bir kavramın somut biçimde lanse edilmesini de gözlemleyebiliriz. Mesela hologramla göğe yansıtılan bir kutsal kitap. (çok mu abarttım : )

Bugünlerde gözlemleyelim bakalım.

Sevgilerimle

Selin