Herkese Merhaba,

Ay’ın Yay seyri ile devam ediyoruz. Gezmek, görmek, kültürel anlamda gelişmek, eğitimler ve seyahatler için değerlendirebiliriz. Yine yaşam alanımızı genişletmek, veya herhangi bir şeyi büyütmek için de Yay zamanı ideal. Fakat biraz abartılı, aşkın ve “her şeyi ben bilirim” tiplerine de rastlayabiliriz. Bozmayın sinirlerinizi.

17.46 ve civar zaman aralığı yanıltıcı ve akıl karıştırıcı etkileri barındırıyor. Kandırılıp, dolandırılmamaya bakın.

17.47-18.35 arası ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığında yeni bir şey başlatmak iyi bir fikir olmayabilir. Sonrasında ise Ay’ın Oğlak seyri başlıyor ki sorumluluklarımıza odaklanıyor olacağız. Yalnızlığı, izole olmayı tercih edebiliriz bu hafta sonu. İşimize gücümüze, haftalık planlara odaklanmak çok olası.

Venüs bugün Pluto’ya engelsiz bağlanıyor ve;

  • Bereketin artması, finansal güçlenme
  • Parada büyük düşünme
  • Aşkta ve ilişkilerde tutku, derinlik-aşırıya kaçıldığında takıntılı manyaklık
  • Ticareti büyütme
  • Estetik açıdan dikkat çekici değişim sağlanabilir.

Aynı zamanda büyük bir hırsız şebekesini veya iletişimde toplulukları etki altına alan açıklamaları da ifade edebilir.

Mars ve Satürn ise bugün kontraparalel ki bu da otoritelerle, yasalarla ilgili sorunları getirebilir. Saldırılardan, veya özgür iradenin cezalandırılmasından bahsetmek mümkün. Bilim ve teknoloji ile ilgili konularda hasardan, veya saldırıya uğrayan sistemleri izleyebiliriz. Müdahale edilmemesi gereken bir şeye müdahale etmemenizi öneririm. Sonu felaket olmasın.

 

Sevgilerimle

Selin