Herkese Merhaba,

Ay’ın Koç seyri ile başlıyoruz yeni haftaya kadar fakat sabahın ilk saatlerinde boşlukta seyredecek, yani erken saatlerde işlerimizden pek verim alamayabiliriz. 08.55 itibarı ile artık Boğa seyrine , “ani ve büyük” olaylara gebe olarak başlıyor. Odak noktamızda para, konfor, rahatlık ve fiziksel gücümüzü korumak için hayatı belki biraz daha ağırdan alma gerekliliği olacaktır.

Ay Boğa’da iken;

  • Aradığınız ürünleri indirimli alabilirsiniz.
  • Lezzetli yemekler hazırlamak, tadım yapmak için uygundur.
  • Parfüm alışverişi için ideal.
  • Masaja gidebilir, fiziksel bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

 

12.04 ve civar zaman aralığı baskı, manipülasyon ve kaygı yaratacak olayları getirebilir. Bu zaman aralığında sakin olmak iyi bir fikir olarak görünüyor.

Bugün ayrıca Jüpiter, Pluto’ya engelsiz bağlanıyor ki hemen bir sonraki postta önümüzdeki ayları ve dahi yılları etkileyecek bu açının etkilerini anlatacağım. Fakat bireysel açıdan çok önemli para ve bereket fırsatlarını ifade ediyor ki bugünü kullanmalısınız.

Sabah saatlerinde Neptün’e iradi açı ile bağlanan Merkür, sabahın ilk ışıklarını hırsızlıklar, akıl karışıklıkları ile dolandırılmalar için kolaylaştırıyor, dikkat. Fakat öte yandan tasarımlar yapmak, etki altına alıcı-hipnoz edici görüşmeler yapmak için kullanabilirsiniz saat 10.30’a kadar olan zaman aralığını.

Ve 10.36 itibarı ile Merkür, kendi topraklarına, İkizler’e geçiş yapıyor. 17 Haziran’a kadar orada kalacak. Hızlı düşüneceğiz, hızlı konuşacağız, ticaretimiz canlanabilir. İletişim hareketleniyor ve hayat hız kazanıyor diyebiliriz.

 

Sevgilerimle

Selin