Herkese Merhaba,

Ay Aslan seyri ile devam ediyoruz, dün de yazdığım üzere;

Sunumlarınızı yapabilir, kuaför randevularınızı alabilir, lazer-epilasyon randevularınız için bugünü değerlendirebilirsiniz. Spora başlamak, arkadaşlarla eğlenmek ve fingirdemek-flört etmek de mümkün elbette.

Fakat Mars-Pluto karesi bugün kesinleşiyor. Hayatınızın herhangi bir alanında herhangi bir risk almamalısınız. Tartışmalara müdahil olmayın, fiziksel olarak kendinizi çok yıpratmayın, insan kalabalıklarının olduğu yerlerde çok bulunmayın. Bankalarda işlerinizi hızlıca halledin, parasal açıdan temkinli olun. Bir gruba destek için gerekli meblağ gibi para konuları zorlayacaktır, almak pek mümkün olmayabilir.

Banka soygunları, gasplar, kazalar, patlamalar gibi olumsuzluklardan bahsetmek zorundayım maalesef.

Yeraltı ve yer vurgusu çok fazla. Toprak kaymaları gibi olumsuzluklar da söz konusu olabilir. Aynı zamanda gizli çetelerin marifeti olan toplumsal tehditlerden bahsedebiliriz.

Sizler, kesici delici aletlerle uğraşmayın, çamura-balçığa batmayın. Kaldıramayacağınız yükün altına girmeyin.

En önemlisi;

Sizi delirtebilirler, öfke kontrolünü sağlayın.

Venüs’ün Kiron ile iradi açısı ise finansal-ticari konularda yardım alabileceğinizi, eksikleri tamamlayabileceğinizi ifade ediyor olabilir. İlişkilerde de sorunları konuşarak çözebileceğiniz, yaraları eğer isterseniz sarabileceğiniz bir gün olabilir.

Estetik dokunuşlar için ise çok uygun, güvendiğiniz yerlerden hemen randevunuzu alın. Beğenmediğiniz yanınızı aldırın, beğendiğinizi de daha da güzelleştirin.

Güneş-Merkür paraleli ise açık-net iletişim diyor. Doğruyu söyle, dürüstlük kazandırır diye de ekliyor. Hırsız ve kopyacı salakların da foyasını ortaya döküyor.

14.57 ve civar zaman aralığı önemli görüşmeler için uygundur.

18.10 ve sonrasındaki akşam saatleri ise kırılan kalpleri onarabilirsiniz. Estetik, bakım, güzellik ve alışveriş için de uygun.

Mars da Boğa’da zaten indirim-ucuzluk-değer kaybı diyor. Hadi bakalım o zaman.

 

Sevgiler

Selin