Astrolog Selin Yılmaz

Biyografi

Selin Yılmaz

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi bölümü mezunudur. Uzun yıllar ülkenin farklı şehirlerinde İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmış ve bu bağlamda çocuk, genç ve yetişkin öğrencilerinin yaş gruplarına ve doğup büyüdükleri yerlere göre davranış modellerini gözlemleme fırsatı bulmuştur.

İnsan doğasının keşfedilesi gizeminden ilk gençlik yıllarından beri büyülenmiş, keşfetmenin yollarını NLP, reiki, biyoenerji ile ararken soluğu Astroloji’nin hiç tükenmeyen bilgi kaynağında almış ve sorularının yanıtlarını aldıkça da yaşamının kendisini aslında hep Astroloji’ye sürüklediğini fark etmiştir.

15 yaşında ilk eline aldığı Astroloji kitabındaki cümleleri asla unutmamış, 20’li yaşlara geldiğinde gerek yurt içi gerekse yurt dışı kaynaklardan araştırmalar yaparak yolculuğuna başlamıştır. Astroloji’nin sadece insan doğasını değil tüm yaşam paydaşlarını yansıttığını ve aslında bu kadim sembolizmin yaşamın kodları olduğunu özümsediğinde artık o çok sevdiği insanların yaşamlarına dokunmanın zamanı geldiğine karar vermiştir. Dokunduğu her yaşamla, kendisinin de iyileşmesi, iyileştikçe üretmesi, ürettikçe kendini gerçekleştirme hissinin verdiği yetkiye dayanarak Astrolog Selin Yılmaz ünvanını hak etmiştir.

Değerlerimiz

Misyon: Siz Astroloji severlere Astroloji’yi kullanarak kendilerini daha iyi anlama ve yaşamlarını daha bilinçli bir şekilde yönlendirme fırsatı sunuyoruz. Misyonumuz, yıldızların ve gezegenlerin insan ve tüm doğa yaşamı üzerindeki etkilerini anlama, yorumlama ve paylaşma tutkusunu taşırken, bireylerin içsel potansiyellerini keşfetmelerine ve en iyi versiyonlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Geleceğe ışık tutabilen elimizdeki tek bilim olan bu değerli kadim kaynak ile danışanlarımızın gelecek potansiyellerini bilmelerini sağlamak ise bir diğer önemli amacımızdır.

Vizyon: Vizyonumuz, astrolojiyi modern bilimsel ve deneyimsel yaklaşımlarla birleştirerek daha fazla insanın bu değerli bilgileri kullanmasına olanak tanımaktır. Gelecekte, astrolojinin gücünü herkesin erişebileceği bir kaynak olarak sunarak, insanların yaşamlarını daha anlamlı ve bilinçli bir şekilde yaşamalarına yardımcı olmak istiyoruz. Aynı zamanda astrolojiyi daha fazla insanın anlamasını ve bu alanın gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.