Herkese Merhaba,

Ay’ın Balık seyri ile başlıyoruz Cuma gününe; doktor randevularınızı alabilir, iyileşmek ve şifalanmak temalı ne varsa odaklanabilir, nem terapisi gibi cilt bakımları yaptırabilirsiniz. Affetmek, affedilmek, anlayışla karşılamak için uygun bir gün bekliyor bizleri.

Gizlilik gerektiren işlerinizi halledebilir, istediklerinizi ört bas edebilirsiniz. Herkesten kaçıp kendi dünyanızın huzurunda kalabilirsiniz de aynı zamanda.

Dans, yoga, müzik kurslarına yazılmak, katılmak için de destekliyor bizleri gökyüzü.

11.23 ve civar zaman aralığında sorumluluklarımıza odaklanabilir, zaman planlaması yapabilir, işerimizi organize edebiliriz. Zaman yönetiminde iyi olacağımız bir zaman aralığı olarak bekliyor bizleri.

Akşam saatleri ise sürpriz iletişime, beklenmedik telefonlara-mesajlara, aniden kapıyı çalan tanıdıklara işaret ediyor. Yaratıcı, özgür ve hareketli saatler olacaktır. Fakat hata yapmamaya gayret ediniz. Veya bir hata var ise bile bile yapıldığını, yani onun yanlış olduğunu biliniz.

Gün boyunca beslenme, gıda ve tahıllarla alakalı hijyen ve sağlık sorunlarına dikkat edin. Yediğiniz gıdanın gerçekten temiz olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Evliliklerde ise hoş olmayan gerçeklerin su yüzüne çıkabileceği bir gün. Umarım kimsenin başı yanmaz. Veya birisinin gerçekten sizinle geleceği olmayacağını fark edebilirsiniz.

Dün de bahsettiğim üzere, bugün Merkür ve Uranüs kavuşuyor. Yani;

  • İletişimde aniden patlak veren tartışmaları, sinir krizlerini
  • Özellikle ergen çocuklarınızla iletişimde problemleri ve sürtüşmeleri
  • Trafik kazalarını getirebilir.
  • Ticarette beklenmedik şaşırtıcı gelişmeleri , fakat bu iyi veya kötü olabilir. Sizin iş hayatında ne kadar bağımsız ve yaratıcı ve dahi elinizi taşın altına koyabildiğinizle ilgili.
  • Gökyüzü hata yapma enerjisi ile dolu diyebiliriz, özellikle finansal yatırımlarınız, beslenme şekliniz, ve ticarette hata yapmamaya bakın.
  • Yanı sıra yaratıcı fikirlerin, özgür iletişimin, kendimizi fütursuzca ifade etmenin de günü. İlginç fikirleriniz karşılık bulacaktır.
  • Bugün yine kazalara, elektrik çarpmalarına, kablolar-teller sebepli elektrik kaçaklarına, gasplara, hırsızlıklara dikkat etmeliyiz.
  • Araçlarınızda çıkabilecek maddi hasarlara karşı da dikkatli olmalısınız.
  • Söylemeye cesaret edemediklerinizi de söyleme zamanı : )

Venüs ise 1 Haziran 02.00 itibarı ile yanmaya başlıyor, 4 Haziran’da kavuşum kesinleşecek fakat Venüs yanarken, yani Güneş tarafından domine edilirken;

Güzellik, estetik konularında ciddi sorunlar, ticarette kayıplar, ticari araçlarda yangın-kaza gibi olumsuzluklar, ilişkiler ve evliliklerde çıkabilecek sorunlar gibi gündemleri getiriyor. Venüs, kadınları da ifade ettiği için kadınlarla alakalı şiddet, zorbalık haberlerini duyabiliriz. Kedilerinizi gözünüzün önünden çok ayırmayın, ara sokaklarda hızlı araç kullanmayın. Bel ve böbreklerde sorunları da ifade edebilir. Virüsler veya bakteriler kaynaklı boğaz sorunları da cabası. Ziynet eşyalarınızı çaldırmayın, modacıysanız işlerinizin çalınmasına karşı önlem alın.

Sevgiler

Selin