Herkese Merhaba,
Ay’ın Balık seyrinde olduğu, Venüs’ün düğümlere pürüzsüz bağlandığı uyumlu, anlayışlı, çözüm odaklı, sevecen bir güne “Merhaba” diyoruz hep beraber.
Gün genelinde, küslükleri giderebilir, anlaşmazlıklara çözüm bulabilir, verimli ticari anlaşmalar yapabilir, seyahatleri-tatilleri planlayabiliriz.
Güzellik salonlarından randevularınızı alabilir, cilt bakımı vb uygulamalar için değerlendirebiliriz bugünü. Güzelleşmek ve güzel hissetmek zor olmayacak.
Flört edebilir, hayatınıza renk katacak kişi ile karşılaşabilirsiniz de.
Finansal konularda ise büyüme, genişleme, kazanç sağlama mümkün olacaktır.
Sağlık açısından doktor randevuları için uygun olmakla beraber hormon testlerinizi yaptırabilir, çoklu sonuçları olan rahatsızlıklarınız var ise (birden fazla) iyileşmek için doğru adımları atmak da mümkün bugün. Ödem söz konusu olabilir, bol su içiniz.
13.46 ve civar zaman aralığı ilginç olayları, sürprizleri getirebileceği gibi bağımsız hareket edebileceğimiz özgür zamanlar. Okuldan, işten kaçanlara şaşırmayalım.
15.47 ve civar ise uyumsuzluk, uzlaşmazlık olabilir fakat büyütecek bir durum değil. Gün geneli bu konuda destekleyici. Belki ani ve büyük biçimde konfor alanımızdan çıkaracak bir aşk hikayesi başımıza düşer.
23.46 ve civarında ise eğer uyanıksanız doğru öngörüler yapmak, otorite figürlerle görüşmeler sağlamak için uygun ama saat uygun değil. Her durumda farkındalık zamanları olarak kayda geçsin. Gizli bir şeyi açığa çıkarmak için de uygundur ayrıca.