Herkese Merhaba,

Haftaya Ay’ın Yengeç seyri ile başlıyoruz ki sabah saatleri geçen haftayı gözden geçirmek, hesapları kontrol etmek için uygun hale geliyor böylelikle.

Sabahın erken saatleri fazla büyük düşünmekten detayları gözden kaçırabilir, hatalar yapabiliriz, iletişimde sorunlar çıkabilir, dikkatli olalım.  Yine de neşeli bir ruh hali ile uyanabileceğimizi düşünebiliriz.

12.12 ve yaklaşan zaman aralığı ise tasarılarımızı gerçekleştirmek, tasarım çizmek-yaratmak için ideal.

12.13-13.35 arasında ise Ay boşlukta olacak, işler askıda kalabilir. Yeni bir iş başlatmadan dinlenmenizi tavsiye ederim.

13.35 itibarı ile Ay artık Aslan seyrine başlıyor ve;

Kuaför randevularınızı alabilirsiniz.

Saç ekimi için şahane dönem.

Lazer-epilasyon için de değerlendirilebilir.

Çocuklarınız ile ailecek eğlenmek için uygun.

Sunumlarınızı yapabilirsiniz.

Spora başlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz kişiyle flört edebilir, onu etkileyebilirsiniz. Fingirdemek serbest.

Sorunları açık açık konuşabilirsiniz. Dürüstlük kazanır.

Arkadaşlarla da sosyalleşmek, eğlenmek için uygun olabilir. Nihayetinde Aslan zamanı, komiklikler-şakalar

17.34 ve civar ise baskı ve manipülasyon söz konusu olabilir, istenmedik ot burnumuzun dibinde bitebilir. Kıskançlıklara da dikkat. Işığınızı kıskanabilirler.

 

Bunların dışında ise bugün Güneş-Uranüs kavuşumu bizlere yaratıcılık, özgürlük ve inisiyatif diyor. Bağımsız hareket edebilir, bireysel yaptığımız işlerde çok başarılı olabiliriz. Başarı, mutluluk ve aşk ansızın gelebilir. Fakat öte yandan aniden finans piyasalarında-özellikle altında- beklenmedik etkiler olabilir. Öngörülen veya beklenen sarsıntılardan bahsedebiliriz. Hem finans hem yer küre.

Venüs’ün Satürn’e olan iradi açısı ise bankalarla ilgili kararların konuşulacağını, kredi vb konularda düzenlemeleri ifade ediyor. Bireysel hayatlarımızda ise kalıcı ve sağlam gelir elde etmek için harekete geçebiliriz. Ortaklık kararları alabiliriz. Özel ilişkilerde ise evlilik kararı almak, uzun soluklu ilişkilerden bahsetmek, aşkta sorunlara kalıcı çözümler bulmak mümkün olabilir.

Ticari hayat hareketlenebilir bugün ve önümüzdeki günlerde.

Yanı sıra tutukluluğu devam edenlerin özgürlüklerinden bahsedebiliriz. Beklenmedik salıverme kararları karşımıza çıkabilir.

Sevgilerimle

Selin