12 Ocak 2023 Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba

12 Ocak 2023, Perşembe

Ay Başak burcu seyrine devam ederken hayatımıza düzen getirme, var ise aksayan yanları onarmak için bugünü kullanabiliriz. Sabah saatleri Kiron ile Ay antisyası, şifalanma, eksikliğini hissettiğimiz konularda tamamlanma için bize fırsat sunabilir.

Yapıcı ve dozunda eleştiri ile hoşumuza gitmeyen ne varsa ifade edebilir, işimize yarayacak hale de getirebiliriz pek tabi.

Doktor randevuları ve diyete başlamak için de destekleniyoruz. Detoks yapmak, bağırsak sağlığı için doğru şekilde beslenmek de yine Başak zamanlarında olasıdır.

Duygularımızla hareket etmeyeceğimiz için sorunlara pratik çözümler sunabiliriz ama çözümü anlatırken Allah aşkına çözümün ilk atasından başlamadan, daha sonuca odaklı yardımcı olun insanlara ve kendinize. O kadar detay boğucu olup dikkat dağıtıyor.

14:07 civarı önemli görüşmeler, kendimizi doğru biçimde ifade etmek, otorite figürler veya aile büyükleri ile bir araya gelmek için uygundur. +/- 1 saat kullanabilirsiniz. İş görüşmeleri ve sorumluluk paylaşımı gibi konularda oldukça destekleyici. Üretim alanında çalışanlar için de verimli saatler olacaktır.

16:21-18:25 arası belirsizliklere çok açık. Sağlık sorunları nüksedebilir, yeme, içme, ilaç alımı kaynaklı zehirlenmeler de söz konusu olabilir. Yanı sıra yalan, dolan, kandırılma ve önünü görememe hali vuku bulabilir ve bir gerçeklik veya destek otorite aradığımızda ise orada kimse olmayabilir. Yaşamla, çevre ile sınırları çizmekte zorlanabiliriz. Şekerin suda çözülmesi gibi düşünün. Çözülme, dağılma ve bozulma ve bunun engellenememesi.

02:05 civarı ise karizmatik ve güçlü olabileceğimiz zaman aralığı ama artık rüyada pelerini giyer dünyayı kurtarırız. Yanı sıra bu zaman aralığı riskleri ve tehlikeleri de barındırdığı için güvenli alanımızda huzur içinde kalmamız gerekiyor olabilir. +/- 1 saat düşünebiliriz.

Gün boyunca Venüs-Kiron uyumlu açısı ise ilişkiler açısından gayret ve irade ile sorunların çözülebileceğinin göstergesi.

Mars’ın artık durağan pozisyonda olması biraz bizleri isteksiz, halsiz, yaşam enerjimiz çekilmiş gibi hissettirebilir. Besin takviyesi, bol C vitamini almak ve zor da olsa spor yapmak bu sorunu çözebilir.

Sevgilerimle

Selin