14 Ocak Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba

14 Ocak Cumartesi

Ay’ın Terazi burcu seyri ile devam ediyoruz. Hayatımıza güzellik, sanat, estetik, uyum katabileceğimiz bir gün bekliyor bizi.

  • Önemli ikili görüşmelerimizi yapabiliriz. Orta yolu bulmak ve uyum sağlamak kolay olabilir.
  • Güzellik salonlarını ziyaret edebilir, alışveriş yapabiliriz. Çok uç noktada değişiklik yapmayalım, Venüs-Uranüs karesi aktif. Elektrik çarpmışa dönmemiz an meselesi olabilir.
  • Evimizi güzelleştirmek için estetik dokunuşlar yapabiliriz yuvamıza.
  • Hak, hukuk, adalet konuları gündem olabilir ve bizler olabildiğince adaletli davranabiliriz.
  • Ticaret, özellikle e-ticaret ile alakalı haber ve gündem oluşabilir. Veya biz bir internet sitesi üzerinden ürünlerimizin satışını yapabiliriz.
  • Aşk ve sevgi ihtiyacı ve ifadesi de önceliklerimizden olacaktır elbette.

Sağlık açısından bel ve böbrek bölgesine dikkat etmekte fayda var. Bol su içelim, belimizi zorlamayalım.

 

8:55’te Venüs ile üçgen, Neptün ile de hizalanan Ay; duygularımızı ifade edebileceğimiz, küssek barışacağımız, affedip, affedilebileceğimiz bir zaman aralığını ifade ediyor. Yaratıcılık gerektiren işler, sanatsal etkinlikler için de uygundur. +/- 1 saat düşünebilirsiniz.

10:52 civarı ise farkında olmamak, veya kontrolsüzlük kaynaklı olumsuzluklara, kazalara, ikiye bölünme-ayrılma gibi tatsız durumlara gebe olabilir. Dikkatli olalım.

Merkür ve Mars’ın ve Uranüs ve Venüs’ün yaklaşan olumsuz açıları ile iletişimsizlik kaynaklı kazaları, aniden oluşabilecek aksilikleri ve pek tabi sarsıntıları ifade ediyor olabilir. Bu sebeple gün boyu risk almadan, sakinlik ve huzur içinde olmaya çalışalım.

Sahtekarlara, dolandırıcılara, gizli saklı iş yürütenlere karşı da tetikte olmamız gereken bir gün.

Sevgilerimle

Selin