Herkese Merhaba,
Ay’ın Boğa burcunda seyri ile başlıyoruz güne. Ay Boğa’da ani ve büyük olayları getirmekle kalmaz odak noktamıza parayı, konfor ve rahatı getirir. Daha fazla kazanmak, daha konforlu olmak önem kazanır.
Bugün;
– Aradığınız ürünleri indirimli alabilirsiniz.
– Lezzetli yemekler hazırlamak, tadım yapmak için uygundur.
– Parfüm alışverişi için ideal.
– Masaja gidebilir, fiziksel bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.
– Önemli sözleşmelerinizi bugün imzalayabilir, emlak alım satımı yapabilirsiniz.
– Teknolojik alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
– Eksiklerinizi gidermek için görüşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz.

Yanı sıra bugün ilişkileri, ticareti, savaşı ve barışı, stratejiyi, parayı ifade eden Venüs burç değiştirerek toplulukları, insan gruplarını, bilim ve teknolojiyi, durdurulamaz doğa ve insan olaylarını anlatan Kova burcuna geçiyor. Arkadaşlıklar, sosyal çevre önem kazanacak hepimizin hayatında. Arkadaşlarımızın da seveceği tercihler yapmak söz konusu olacak ayrıca. Finansal konularda da daha temkinli olmamız gereken bir zaman aralığı bekliyor bizleri 12 Mart’a kadar. Kalıcı anlaşmalar ve ilişkilerden de bahsedebiliriz bu süreçte.
Öte yandan bugün Merkür, Kiron ve düğümlere uyumlu açı ile bağlanıyor. İletişimde çıkmış sorunları çözebilir, bozulmuş ilişkileri-anlaşmaları-ticari faaliyetleri düzeltebiliriz. Alım satım işlerinizde aksaklıklar olduysa çözebilir, yeni müşteri gruplarına ulaşabilirsiniz. Yanı sıra yeni arkadaşlıklar, yeni sosyal gruplar da mümkün elbette. Ertelediğiniz yolculuklar var ise yeniden gündeme alabilirsiniz de.
Güne döndüğümüzde ise;
Sabahın erken saatlerinde güne kararlı, dinamik ve planlı başlayabilir, gününüzü efektif bir biçimde planlayabilirsiniz.
23.35 ve civar zaman aralığı iletişimde, yolculuklarda sorunlar çıkabilir, dikkatli olmanızı öneriyorum.

Burçlarımıza göre güne baktığımızda ise;
Koç:
Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız bugün itibarı ile hayatınızda daha aktif ve önemli rol oynamaya başlıyor. Kariyer gelirlerinizde de artış garantili anlaşmalar yapabilirsiniz önümüzdeki 1 ay içerisinde. İletişim sorunu yaşadığınız arkadaşlarınız var ise bunu çözebilir, yurt evrak işlerinde sorunlar varsa bugün halledebilirsiniz.

Boğa:
Sosyal statünüzde önemli değişiklikler olabileceği gibi kalıcı başarılarla mutlu olacağınız ortalama 1 aylık bir süreç bekliyor sizleri. Yanı sıra bugün eğer otorite figürler, aile büyükleri ile iletişim sorunlarınız var ise buna çözüm getirebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar yerini barışa bırakabilir.

İkizler:
Ortalama 1 ay boyunca eğitimlerden keyif alabilir, tatillerinizi, yurt dışı seyahatlerinizi, var ise yabancılarla işlerinizi kalıcı biçimde halledebilirsiniz. Yurt dışı görüşmelerinizde veya evrak işlerinizde sorunlar olduysa veya uzak akrabalarla tartışmalar meydana geldiyse bugün bunlara çözüm getirebilirsiniz. Var ise partneriniz, bugün daha yapıcı bir dille iletişim kurmanız mümkün.

Yengeç:
12 Mart’a kadar yaşadığınız stresi ve sıkıntıları sevdiklerinizle de paylaşabileceğiniz, kendinizi böylelikle daha güvende hissedeceğiniz bir süreç içerisindesiniz. Aynı zamanda ortaklı gelirlerinizle ilgili gelişmeler, miras konuları da diğer gündemler olabilir. Ayrıca bugün yanlış anlaşılma sebebiyle oluşmuş krizleri gidermeniz, yeni ve kalıcı çözümler bulmanız çok mümkün.

Aslan:
12 Mart’a kadar ikili ilişkilerde mutluluk verici zamanların sizi beklediğiniz söyleyebiliriz. Yanı sıra partnerinizle beraber sosyalleşmek, diğerleri ile bir arada olmak da mümkün olabilir. Ayrıca bugün partneriniz, iş ortağınız gibi birebir görüştüğünüz kişilerle iletişim sorunlarına çözüm bulabilir, yanlış anlaşılmaları çözebilirsiniz.

Başak:
Ortalama 1 ay boyunca iş hayatınız, sorumluluklarınız sizi epey meşgul edecek gibi görünüyor. Fakat tüm bu yorucu işler arasında keyifli olacağınızı da söyleyebilirim, yine de fiziksel yıpranmalara dikkat etmelisiniz. Ayrıca bugün işyerinizde yaşanmış bir yanlış anlaşılmayı çözüme ulaştırabilirsiniz. Veya işinizle ilgili aradığınız bir krediyi bulabilirsiniz.

Terazi:
12 Mart’a kadar aşk, flört, hobiler ile ilgili yaşam alanınızda keyifli zamanlar sizleri bekliyor gibi görünmekte. Çocuklarınızla da var olan sorunları çözebilirsiniz bu süreçte. Aşkta yanlış anlaşılmalar olduysa bugün çözüm bulmak mümkün görünüyor. Yaraları sarabilirsiniz.

Akrep:
Ortalama 1 ay boyunca eviniz, aileniz, yerleşim yeriniz, bilinçaltınız ve geçmişinizle alakalı kalıcı düzenlemeler yapmak için elinize fırsatlar geçecektir. Ayrıca bugün aileniz ile yanlış anlaşılmalar sebebiyle çıkan tartışmalar var ise çözüme ulaştırabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınızı da iyileştirmek için adımlar atabilirsiniz.

Yay:
12 Mart’a kadar yakın çevreniz ile sosyalleşebilir, bir araya gelebilir, yardımlaşabilirsiniz. Hatta bir arkadaşlık aşka da dönüşebilir. Ticaretle ilgileniyorsanız işleriniz hareketlenecektir. Ayrıca bugün iletişimde yanlış anlaşılmaları çözebileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak:
Ortalama 1 ay boyunca gelir kaynaklarınızı kalıcı biçimde artırabilir, önemli anlaşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca bugün yanlış finansal kararlar vb sebeplerle çıkmış sorunları çözebilir, yanlış anlaşılmaları giderebilirsiniz. Veya mülk vb alımlar için eksiklerinizi tamamlama fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Kova:
12 Mart’a kadar kalıcı güzellik, bedeninizde yapmak isteyeceğiniz değişiklikler-onarımlar için güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Fiziksel olarak dikkat çekici bir dönemde olacağınızı düşünebiliriz. Ayrıca bugün, iletişim sorunlarını çözebilir, yakınlarınızla var ise sorunlarınızı giderebilirsiniz. Aracınız veya teknolojik aletlerinizle ilgili sorunları veya eksiklikleri de çözme şansı bekliyor sizleri.

Balık:
Ortalama 1 ay boyunca ilişkilerde gizlilik ve mahremiyet önemli olacaktır sizler için. Yalnız kalmak veya özel hayatınızı da yalnız-kimse bilmeden yaşamayı tercih edebilirsiniz. Finansal konularda eksiklik veya ihtiyacınız olan miktarlar var ise bugün ummadığınız bir yardım gelebilir, eksiklikleri-sorunları giderebilir.

Sevgilerimle
Selin